אודות

 

PlayWay“מתחילים במשחק ומסיימים ביצירת עולם ומלואו

חברת  PlayWay הוקמה בשנת 2014 על ידי יעל רובנר-צימט, יזמית ואמנית מוכשרת, כאשר לנגד עיניה מטרה חשובה אחת – להשיב לחיינו ולחיי ילדינו את חדוות היצירה והבניה הנעלמת עם השנים ועם החיבור למסכים.

סדרת ערכות היצירה של PlayWay פותחה במטרה לשפר את המוטוריקה העדינה של הילד, להעשיר אותו בידע כללי בתחומים שונים ולפתח את החשיבה, הדמיון והיצירתיות. המגוון הרחב של ערכות היצירה מאפשר לילדים ליצור עולם דמיוני ייחודי משל עצמם, בו הם יכולים לטייל בעולם ולהגיע למקומות קסומים, לצאת להרפתקאות, להגשים משאלות ולהתגבר על פחדים. השילוב של הכול מעניק לילדים תחושת מסוגלות והעצמה אישית.

מה תמצאו בכל ערכה?
ערכות היצירה של PlayWay מגיעות בחבילה צבעונית שכוללת את כל מה שילד צריך – חתיכות עץ טבעי גדולות, צבעי גואש, מדבקות והפתעות נוספות בעלות ערך חינוכי שיוצרות סיפור ומשחק המתאימים לעולמם של הילדים. הילדים בונים מודל מעץ, צובעים ומעצבים, ולבסוף יכולים לשחק בו בעזרת הבובות שניתן להוסיף לכל ערכה. את הערכות מלווה דמותו של ‘Artish’, בובת עכבר שיחד עם חבריו יוצרים עולם שלם של חוויה. ניתן למצוא בערכות השונות יצירות כמו לונה פארק, ספארי, ארמון, טיולים ברחבי העולם, צימר ועוד, באמצעותן יכולים הילדים ליצור ולשחק בעולמו המופלא של ‘Artish’ וחבריו.

מה מייחד את ערכות היצירה שלנו?
“המוצרים הייחודיים שלנו מציבים סטנדרט חדש בעולם היצירות להרכבה מבחינת נוחות, נראות וידידותיות למשתמש”, מסבירה יעל. “כל מוצר מתוכנן לפרטי פרטים, החומרים הם ברמה גבוהה, נוחים לשימוש ומאושרים על-ידי מכון התקנים הישראלי. כמו כן, מציעים המוצרים חוויה מתמשכת ומגוונת, כאשר השלב הראשון כאמור כולל את הרכבת היצירה, קישוטה ועיצובה, ולאחר מכן משחק ביצירה. שני אלמנטים אלו מבטיחים שעות רבות של הנאה צרופה וחווייתית”.

נעים להכיר

חברת  PlayWayעוסקת בפיתוח ושיווק של ערכות יצירה מעץ לילדים, ומייבאת ערכות יצירה מיוחדות למבוגרים עם הוראות והסברים בשפה העברית, שיהוו קישוטים נפלאים לבית ויהפכו כל חלל לייחודי וצבעוני במיוחד.

חברת ‘Play Way’ ממוקמת בפתח תקווה ומייצרת משלוחים לכל רחבי הארץ. מחירי הערכות נעים בין 40 ל-450 ש”ח, כאשר לעיתים תכופות נפתחים מבצעים חדשים והנחות על מוצרי החודש. מגוון הערכות מתאים לגילי 5 ועד 120.

רוצים לשמוע עוד? יש לכם שאלות או רעיונות שאתם חייבים לשתף אותנו בהם? צרו קשר (הפניה) ונענה בהקדם!  

אנו מאחלות לכן ולכם המשך גלישה מלאה ביצירה!